Domov > správy > Obsah

Nahradenie hnojív s organickými hnojivami je len okolo rohu

Oct 24, 2018

Nahradenie hnojív organickým hnojivom je hneď za rohom.


"Pestujte kvetinu, celá sa spolieha na hnojivo, ktoré má byť na starosti", tu "hnojivo" najskorším bodom je organické hnojivo, to je aj skúsenosť, ktorú naša krajina pracujúca ľudia sumarizujú v poľnohospodárskej produkcii tisíce rokov. Od popularizácie organických hnojív v rôznych provinciách a regiónoch v Číne bol zrejmý účinok nahradenia chemických hnojív organickým hnojivom.


image


V tomto roku provincia Anhui založila šesť pilotných krajov, kde sa organické hnojivo z ovocného a zeleninového čaju nahradilo chemickým hnojivom a sprevádzalo poľnohospodárov, aby využívali hospodárske zvieratá a hydinový hnoj a iný odpad z chovu dobytka a hydiny na výrobu organických hnojív, komerčné organické hnojivá, dobré využitie zdrojov organických hnojív, ako je dobytka a hydina, a realizovať recykláciu a recykláciu.


Hebei provincie poľnohospodárstvo oddelenie sa dozvedel, že v tomto roku, poľnohospodárske NongCunBu určiť 10 okresov (mestá, okresy) v provincii Hebei vykonávať pilotné vyrábať organické hnojivo namiesto chemických hnojív, qinhuangdao FuNing zóny, xingtai kraj, zunhua pre jablko organické hnojivo namiesto chemické hnojivo priekopník (mesto, oblasť), shijiazhuang plevy, zhuozhou mesto, hiraizumi mesto, yongqing, qing kraj, guantao, vystúpi organické hnojivo pre zeleninu namiesto chemického hnojiva priekopník (mesto, oblasť). Pilotná demonštračná oblasť desiatich okresov (mestá a okresy) predstavovala 62 200 m, s obdobím realizácie od septembra tohto roka do októbra budúceho roka. Pilotné oblasti sa budú zameriavať na kompost, doplnený komerčnými organickými hnojivami , sprievodcami poľnohospodárov, aby používali poľnohospodársky odpad na stavbu a aplikáciu organických hnojív, vhodne využívali zdroje organického hnoja, ako sú hospodárske zvieratá a hydina, a integrovali a zhromažďovali rôzne typy organických hnojív, ktoré možno duplikovať a popularizovať ako náhradu technického modelu chemických hnojív. Dlhodobý mechanizmus substitúcie organických hnojív pre ovocie a zeleninu bol vytvorený popularizáciou technického spôsobu substitúcie organických hnojív.


Od podpore organického hnoja v provincii Zhejiang v roku 2011 dosiahla náhrada organických hnojív pozoruhodné výsledky. Ku koncu roka 2017 mala provincia celkovo 4,94 milióna ton organického hnojiva s plošnou plochou 24,7 miliónov m. V roku 2017 sa celkové využitie hnojív a používanie dusíkatých hnojív znížilo o 9,1 percenta a 12,4 percenta v porovnaní s rokom 2013. Cieľom "dosiahnutia nulového rastu využívania hnojív hlavných plodín do roku 2020", ktoré navrhlo ministerstvo poľnohospodárstva a vidieckych záležitostí splnil sedem rokov pred plánovaným termínom.

Ak potrebujete poznať detaily o organických hnojivách, neváhajte nás kontaktovať.


www.agronaturetech.com

E-mail: info@agronaturetech.com