Domov > správy > Obsah

Výhody extrakty z morských rias hnojivá na plodiny

May 09, 2019

Aqualantis (extrakty hnojív z morských rias) je založený na prírodných riasach ako surovine, prostredníctvom technológie biologickej fermentácie na získavanie a obohacovanie minerálnych živín v tele, ako sú polysacharid z morských rias, manitol, betaín, regulátory rastu rastlín a stopové prvky. Je to nový druh ekologického organického hnojiva, ktoré si zachováva prirodzenú aktívnu zložku morských rias.


Účinky unikátnych živín v hnojive z morských rias :


1. Polysacharid z morských rias

Môže zvýšiť stabilitu produktov, chelátovať anorganické ióny a ióny ťažkých kovov a zlepšiť fotosyntézu rastlín. Zmenila sa pôdna štruktúra a zvýšila sa priepustnosť. Okrem toho môžu byť plodiny ľahko absorbované, aby sa zlepšila imunita organizmu a účinne zlepšila kvalita plodín.


2. Betaín

Môže regulovať osmózu buniek a zvýšiť schopnosť plodín odolávať suchu, chladu a slanosti. Rad enzýmov, ktoré chránia rastliny; Má funkciu odpudzujúceho hmyz a môže regulovať a podporovať rast plodín.


3. Manitol

Podieľa sa na fotosyntéze rastlín, reguluje osmotickú rovnováhu výživy rastlín a nepriamo zlepšuje imunitu.


4. Jód

Môže inhibovať, zabíjať baktérie, zvyšovať imunitu organizmu.


5. Cytokiníny

Ako rastlinný hormón môže cytokinín regulovať sekréciu rastlinného hormónu a stimulovať jeho rast.Výkon aplikácie pre orezanie:


1. Jahoda

S hnojivom z rias sa puky diferencovali skôr a kvety boli silnejšie. Nádoba je väčšia, čo je dobré pre vývoj ovocia. Ovocie dobrý tvar, vyššia kvalita!


image


2. Paradajka

Po aplikácii rias, môže účinne podporovať syntézu a transformáciu živín, listy sú husté zelené a mäkké, fotosyntéza je dobrá, rastliny sú silné, kvety a plody sú chránené, jas je vysoký, ovocie typu Je dobrá, odolnosť voči predčasnému starnutiu, prevencia a liečba malformovaného ovocia, plodov pupočníkovej hniloby a iných fyziologických ochorení majú veľmi dobrý preventívny účinok.


image


3. Citrón

Citrón s riasy poplatok 20 dní, rýchly výhonok, kvitnúce rastliny, listy hrubý zelený lesk. Riasy môžu podporiť rýchlu absorpciu živín v plodinách a regulovať rastový potenciál citrónovníkov.


image


4. Uhorka

Po použití diagramu účinku nabitia rias. Husté a tmavo zelené listy sú oveľa silnejšie ako tie pred použitím a kapacita kŕmenia a kŕmenia sa výrazne zlepšuje. Ovocie stout, sediaci melón lepšie, rýchlejší rast melónu!

imageE-mail: info@agronaturetech.com

Tel: + 86-29-81129402