Domov > správy > Obsah

Rozpoznávanie PowerAmino

Jun 21, 2018

PowerAmino je zložená aminokyselina.


Zložená aminokyselina je rastlinná aminokyselina ako matrica, ktorá využíva svoju enormnú povrchovú aktivitu a adsorpčnú kapacitu, rast rastlín a vývoj kanadských rastlín potrebujú živiny (dusík, fosfor, draslík, železo, meď, mangán, zinok, hliník, bór atď. , cez hustú a komplexnú tvorbu organických zlúčenín.


Aminokyselinové hnojivá účinnosť zbierka organických hnojív dlhodobý, stabilný účinok rýchlo pôsobiaceho hnojiva, biologického hnojiva a mikronutrientu účinnosť hnojív ako celku, môže chelátovať pôdne nutričné prvky, stimulovať rast koreňov, zlepšiť fotosyntetickú výkonnosť plodín, podporiť prenos fotosyntetického výrobku, doprava, zlepšenie kvality plodín, zlepšenie výkonu produktu.


V kombinácii s anorganickými hnojivami môže byť synergický účinok živín zvýšený a účinok zvýšenia výnosu plodín je veľmi dôležitý. Dlhodobá aplikácia spôsobí, že pôda bude pórovitá a voľná, zníži stupeň konsolidácie pôdy a zlepší schopnosť pôdy zadržať hnojivo a vodu. Tento druh hnojiva môže nielen udržať pomalé uvoľňovanie a plné využitie veľkého množstva prvkov, ale tiež zabezpečiť stabilné a dlhodobé účinky stopových prvkov. Môže zvýšiť dýchanie rastlín, zlepšiť rastlinný proces REDOX a podporiť metabolizmus rastlín. Môže podporovať tvorbu fotosyntézy a chlorofylu, aktivita oxidu, aktivita enzýmov, klíčenie semien, absorpcia živín, rast koreňov a fyziologický a biochemický proces má zrejme podporu a aktiváciu. Najmä je úzko súvisí s rastlinami ako s akoukoľvek inou látkou.

image.png

image.png