Domov > správy > Obsah

Draslík Humate Absorpcia vody

Jul 03, 2017

Humát draselný Alkalický mechanizmus poškodenia horúčavy je alkalická absorpcia, takže dehydratácia miestnych buniek, alkalické ióny a tkanivové bielkoviny vytvárajú komplexy s proteínmi denaturovanými alkalickými látkami, zmydelnené tukové tkanivo draslíka Humate, saponifikácia tepla môže spôsobiť poškodenie hlbokého tkaniva. Pretože je komplex proteínov denaturovaných alkalickými zlúčeninami rozpustný, alkalické ióny môžu ďalej preniknúť do hlbokého tkaniva a spôsobiť poškodenie.

Žieravé popáleniny sú zvyčajne hlboko v hĺbke viac ako dva stupne, pália násilné. Rozpustenie rany pokračovalo v prehĺbení rany, mäkké mäsitosť, bola lepkavým skĺznutím "mydlovitého" alebo "hnilobného tofu" podobného zmien, ľahko komplikovanej po infekcii sepsy rany. Kontakt na nechty s žieravými alkaliami sa stáva tenšou, draslík Humate strata lesku, takže nechty ploché a dokonca lyžičku. Tenkým roztokom môže dôjsť k vysušeniu pokožky, popraskaniu, rozmazaniu. Lícna vodná para a silné podráždenie horného dýchacieho traktu môžu spôsobiť popáleniny očí a horných dýchacích ciest.

Anorganický priemysel na výrobu draslíka, ako je manganistan draselný, dusitan draselný, hydrogénfosforečnan draselný a iné suroviny. Draslík Humate Nissin sa používa ako surovina na výrobu draselného mydla, umývania mydla, šampónového mydla, krému, krému, šampónu a tak ďalej. Farmaceutický priemysel na výrobu progesterónu, vanilínu a iných surovín. Pri výrobe farbív sa používa farbivo. Batériový priemysel sa používa na výrobu alkalických batérií. Používa sa ako vysúšadlo, absorbent, draselný humát na výrobu draselného mydla, kyseliny šťaveľovej a rôznych draselných solí, ale aj na galvanizáciu, rezbárstvo, litografiu atď. ktoré sa používajú predovšetkým na výrobu draselných solí, ako je manganistan draselný, uhličitan draselný. Vo farmaceutickom priemysle na výrobu bóru draselného, ​​spironolaktónu, humátového heparánu draselného, ​​progesterónu a propionátu testosterónu. V ľahkom priemysle na výrobu draselného mydla, alkalických batérií, kozmetiky (ako je studená smotana, krém a šampón). V priemysle farbív, na výrobu farbív, ako je redukcia modrej RSN a tak ďalej. V elektrochemickom priemysle, na galvanické pokovovanie, sochárstvo atď. Humát draselný V textilnom priemysle, na tlač a farbenie, bielenie a mercerovanie a veľké množstvo použitých na výrobu syntetických vlákien, hlavných surovín z polyesterových vlákien. Okrem toho sa používa aj na metalurgické ohrievače a odmasťovanie kože a tak ďalej. Chemické suroviny, pre lieky, chemikálie pre domácnosť atď. ; Používajú sa ako analytické reagencie, činidlá zmydelňujúce, draslík Humate oxid uhličitý a absorbéry vlhkosti, ale aj pre farmaceutický priemysel.

1, používaný ako vysúšadlo, absorbent, na výrobu kyseliny šťaveľovej a rôznych draslíkov, ale tiež na galvanické pokovovanie, sochárstvo, litografiu

2, používané hlavne na výrobu surovín ako je draslík, ako je manganistan draselný, uhličitan draselný a tak ďalej. Vo farmaceutickom priemysle na výrobu bóru draselného, ​​spironolaktónu, heparanolu, testosterón propionátu a tak ďalej. V ľahkom priemysle na výrobu draselného mydla, alkalické batérie draselného Humate, kozmetiky (ako je studená smotana, krém a šampón). V priemysle farbiva, draslík Humate na výrobu farbív, ako je redukcia modrej RSN a tak ďalej. V elektrochemickom priemysle, na galvanické pokovovanie, sochárstvo atď. V textilnom priemysle, na tlač a farbenie, bielenie a mercerovanie a veľké množstvo použitých na výrobu syntetických vlákien, hlavných surovín z polyesterových vlákien. Humát draselný Okrem toho sa používa aj na metalurgické ohrievače a odmasťovanie kože atď.

3, chemické suroviny, pre medicínu, chemikálie pre domácnosť atď.

4, používané ako analytické reagencie, zmydelňovacie činidlá, oxid uhličitý a absorbér vlhkosti.

5, chemický priemysel na výrobu umývacieho mydla, šampónového mydla, krému, krému, krému, šampónu a ďalších surovín. Farmaceutický priemysel na výrobu progesterónu, vanilínu a iných surovín. Pri výrobe farbív sa používa farbivo. Batériový priemysel sa používa na výrobu alkalických batérií.