Domov > správy > Obsah

Draslík Humate Výroba surovín

Sep 22, 2017

Alkalický mechanizmus poškodenia horúčavy je zásadou absorpcie vody, takže miestna dehydratácia buniek, alkalické a tkanivové bielkoviny za vzniku komplexu s proteínmi denaturovaných kyselín, zmydelneného adipózneho tkaniva s draslíkom, Humate zmydelnenie tepla môže spôsobiť poškodenie hlbokého tkaniva. Pretože je komplex proteínov denaturovaných alkalickými zlúčeninami rozpustný, alkalické ióny môžu ďalej preniknúť do hlbokého tkaniva a spôsobiť poškodenie.

Horľavé alkalické popáleniny sú zvyčajne hlboko vo viac ako dvoch stupňoch. Rozpustenie rany pokračovalo v prehĺbení rany, mäkké mäsitosť, bola lepkavým skĺznutím "mydlovitého" alebo "hnilobného tofu" podobného zmien, ľahko komplikovanej po infekcii sepsy rany. Kontakt na nechty s žieravým alkalickým činidlom sa stáva tenšou, strata lesku, takže nechty sú ploché a dokonca aj lyžicu. Tenkým roztokom môže dôjsť k vysušeniu pokožky, popraskaniu, rozmazaniu. Lícna vodná para a silné podráždenie horného dýchacieho traktu môžu spôsobiť popáleniny očí a horných dýchacích ciest.

1, používaný ako vysúšadlo, absorbent, na výrobu kyseliny šťaveľovej a rôznych draslíkov, ale tiež na galvanické pokovovanie, sochárstvo, litografiu a tak ďalej.

2, používané hlavne na výrobu surovín, ako je draslík, draselný humát, ako je manganistan draselný, uhličitan draselný a tak ďalej. Vo farmaceutickom priemysle na výrobu bóru draselného, ​​spironolaktónu, heparanolu, testosterón propionátu a tak ďalej. V ľahkom priemysle na výrobu draselného mydla, alkalických batérií, kozmetiky (ako je studená smotana, krém a šampón). V priemysle farbív, na výrobu farbív, ako je redukcia modrej RSN a tak ďalej. V elektrochemickom priemysle, na galvanické pokovovanie, sochárstvo atď. V textilnom priemysle, na tlač a farbenie, bielenie a mercerovanie, draslík Humate a veľké množstvo použitých na výrobu syntetických vlákien, polyesterové vláknové hlavné suroviny. Okrem toho sa používa aj na metalurgické ohrievače a odmasťovanie kože a tak ďalej.

3, chemické suroviny, pre medicínu, chemikálie pre domácnosť atď.

4, používané ako analytické reagencie, činidlá na zmydelnenie draslíka Humate, oxid uhličitý a absorbér vlhkosti.

5, chemický priemysel na výrobu umývacieho mydla, draslík Humate šampón mäkké mydlo, krém, studený krém, šampón a ďalšie suroviny. Humát draselný Humate Farmaceutický priemysel na výrobu progesterónu, vanilínu a iných surovín. Pri výrobe farbív sa používa farbivo. Batériový priemysel sa používa na výrobu alkalických batérií.