Domov > správy > Obsah

Dôležitosť ochrany čierne krajiny

Oct 16, 2018


Pozemných Black je svet potravín poklad, kráľ pôdy.


Existujú len štyri veľké čierne pôdy oblasti vo svete:

Je distribuovaný v great plains Ukrajiny, o rozlohe cca 1,9 milióna štvorcových kilometrov.

Povodie rieky Mississippi v Severnej Amerike má rozlohu 1,2 milióna štvorcových kilometrov.

Po tretie, je to čierna pôdy oblasť v severovýchodnej Číne, o rozlohe cca 1,03 milióna štvorcových kilometrov.

Argentína v Južnej Amerike beží na lúky Pampa Uruguaja, pokrývajúce 760,000 štvorcových kilometrov.


Sú distribuované v troch hlavných oblastiach na severovýchode severnej a Južnej Amerike sveta. Vzhľadom na veľké rozdiely vo faktoroch, tvorbu pôdy, vlastností pôdy a obsah organických látok v každej čierna pôdy sú rôzne.


image


Čierna pôda je Najúrodnejšie pôdy na svete. Pôda obsahuje desať krát toľko organickej hmoty ako spraší. Najväčší je na Ukrajine, kde great plains Ukrajiny držať 30 percent čiernej Zeme, známa ako obilnica Európy. Ukrajina je teraz hlavným vývozcom slnečnicového oleja, tiež známy ako 100-ročnou slnečnica kráľovstvo. Okraji mesta sú polia slnečnice.


Dve hodiny z pozemných black history:


Vzhľadom na drancovanie a rekultivácia, štyri čierne pozemky mal problémy degradácie pôdy rôznych stupňov. Medzi nimi, Ukrajina a Spojené štáty skúsený zriedkavé "čierna búrka" udalosti, ktoré opustil hlboké lekciu pre ľudí.


(1) "čierna búrka" udalosti na Ukrajine: v roku 1928, veľmi deštruktívne "čierna búrka" udalosti došlo na Ukrajine, ktoré takmer prehnala cez celú oblasť Ukrajiny, pôdne vrstvy v niektorých miestach oddestilovaná 5 ~ 12 centimetrov, najzávažnejšie je viac ako 20 centimetrov.


(2) "čierna búrka" podujatia v Spojených štátoch: v roku 1930, piesočné búrky postupne vyvíjala do klíma s 14 epidémie v roku 1932 a 38 v roku 1933. Na jar roku 1934 sa konečne rozvinul katastrofálne piesočné búrky, ktorý sa stal zriedkavé udalosti "čierna búrka" v histórii a bol identifikovaný ako jedna z 10 prírodných katastrof v 20.storočí. Nech vietor prejde, studne a prúdy bežať nasucho, dobytok a ovce vo veľkom počte umierajú ľudia bez domova a vysídlené a severoamerického kontinentu je skazy. Po čierna búrka, veľké plochy poľnohospodárskej pôdy sa stal púšť a strata nie je možné zaradiť.


image


Každý je zodpovedný za ochranu pozemných black


Pravú povahu čierna pôdy jehumínových kyselín. Ona je základom života v pôde, jadro pozemných black, ochranu čierna pôdy od nej. Budeme mať múdrosť plne využiť ju, t. j. prostredníctvom humínových kyselín vyťažené z priemyslu krmív pozemných black, nádherné čierne pôdy vydá novú vitalitu neustále. Momentálne úloha čistej pôdy a čisté potraviny inžinierstvo je veľmi ťažké riešiť zmenu klímy. K tomu musia "necháme humínových kyselín z pôdy do pôdy," sme musí obnoviť pôvodný vzhľad čierneho land, musíme byť vlastník pozemku čierna.
www.agronaturetech.com

E-mail: info@agronaturetech.com