Domov > správy > Obsah

Huminová kyselina Variácia druhov

Oct 09, 2017

Huminové kyseliny sú rôzne. Prirodzená minerálna humínová kyselina je hlavne živočíšne a živočíšne pozostatky po mikrobiálnom rozklade tvorby organickej hmoty, bežnej v pôde, rašeline a zvetvenom uhlí, rast rastlín a pôdny ekosystém hrá dôležitú úlohu.

Huminové kyslé hnojivá hrajú hlavnú úlohu v humínovej kyseline, po ktorej nasledujú niektoré veľké, stopové, mikrobiálne a iné živiny. Komplexná štruktúra a charakteristika humínových kyselín, prirodzene rozhodnutá o hnojive s humánnymi kyselinami je multifunkčné organické hnojivo. Spomedzi nich je zlepšenie vlastností pôdy jednou z najdôležitejších úloh humínovej kyseliny.

Zlepšená kyslá pôda a soľná pôda

Celková štruktúra je základom úrodnosti pôdy. Miestna aplikácia hnojív humínových kyselín dokázala, že hnojivá s humánnymi kyselinami môžu zvýšiť štruktúru agregátu pôdy. Podľa Čínskej akadémie vied Shenyang ekologický aplikačný test, použitie huminových kyselín hnojivo pôdy stabilné agregáty zvýšil o 10% až 20%; aplikácia testu hnojiva na báze bio-humínových kyselín, štruktúra kameniva stabilnej agregátu tiež výrazne vzrástla. Po použití hnojiva, voľné pôdy, silný rast rastlín, zvýšená odolnosť voči pôde.

Hlavné použitie produktov humínovej kyseliny v poľnohospodárstve

1, môže podporiť bunkové delenie a rast na stimuláciu plodiny, aby sa mohla vysadiť koreň, môže byť použitá ako prírodný koreňový prášok, môže byť tiež použitá na obaľovanie semien a použitie koreňového koreňa.

2, môže výrazne zlepšiť obsah plodinového cukru tak, aby plodiny s anti-zničujúcou schopnosťou zabrániť hnilobe, koreň hniloby, znížiť škodcov a chorôb, znížiť rastlinnú listovú stomatal otváraciu silu, znížiť transpiračné listy, takže vodné útvar na zlepšenie situácia, je prírodným silným činiteľom odolnosti proti suchu.

3, zlepšiť štruktúru pôdy, podporiť tvorbu štruktúry agregátu pôdy, urýchliť rozklad konverzie organických látok, najmä pri dlhodobom jednorazovom používaní chemických hnojív, oprave strojov, ornej pôde spôsobenej významným efektom zlepšenia pôdy.

4, neutralizovať pH pôdy, zosúladiť PH hodnotu pôdy, zvýšiť stopové prvky z koreňa na listy alebo iné časti prevádzky s urýchleným metabolizmom absorpcie primárneho produktu, čím sa zvýši kvalita poľnohospodárskych produktov.

Výrobky s humánnou kyselinou sú hlavným používaním v priemysle

1, briketové spojivo. Pridajte malé množstvo dobrého zrna, dobrú povrchovú distribúciu, aby briketa mala dostatok pevnosti a stability za studena a za studena.

2, keramické prísady. Môže zlepšiť pevnosť keramického polotovaru o približne 80%, index plasticity 40% alebo viac, môže zvýšiť bahno, zafarbenie kvapaliny viac ako 50%, je dobrým gélom, zlepšiť zelené telo modrých kvetov a jeho absorpčná kapacita glazúry

3 pomôcky na vŕtanie oleja. Môže sa zlepšiť mazanie steny, efekt zablokovania proti sklopeniu je významný.

4, môžu byť použité ako krmivo, lekárske aditíva, kotlové detergenty a stabilizátor kvality vody.