Domov > správy > Obsah

Humínových kyselín tvorbe štruktúry

Oct 27, 2017

Hlavné použitie humínové kyseliny prípravkov v poľnohospodárstve

1, môže podporovať bunkového delenia a rastu stimulovať plodín zakoreniť, humínových kyselín môže byť použitý ako prírodné zakoreňovania prášok, tiež slúži na ošetrovanie semien a namočte koreňový použitie.

2, môže výrazne zlepšiť obsah cukru plodín, tak že plodín s anti-zvädnutých schopnosť zabrániť rot, root rot, znížiť škodcov a chorôb, znížiť rastlina listy stomatal otvorenie silu, humínových kyselín znižujú leaf potenia, aby telo vody na zlepšenie situácii je prirodzené silného sucha odpor agent.

3, pre zlepšenie štruktúry pôdy, podporovať tvorbu celkovej štruktúry pôdy, urýchlenie rozkladu organickej hmoty konverzie, najmä pre dlhodobé jedno použitie chemických hnojív, humínových kyselín stroje opravy, ornej pôdy spôsobené významné pôdy zlepšenie účinku.

4, neutralizuje pH pôdy, zosúladiť pôdne PH hodnota, humínových kyselín zvyšujú stopových prvkov z koreňa do listov alebo iných častí prevádzky počet zrýchlený metabolizmus základného výrobku absorpcie, čím sa zvýšia kvalitu poľnohospodárske výrobky.

1, brikety z rýchloviazača. Pridajte malé množstvo dobré zrno, humínových kyselín dobré povrchové distribúcie, tak že Briketa má dostatok teplej a studenej pevnosť a stabilitu.

2, keramické aditíva. Môže zlepšiť keramické sochory silu asi 80%, index plasticity 40% alebo viac, môže zvýšiť blato, glazúra kalu prietok viac ako 50%, je dobré gelant, humínových kyselín zlepšiť zelené telo modré kvety a jeho absorpčná kapacita glazúra

3, ropné vrty aids. Zlepšujú mazanie stenu, humínových kyselín správne zapojiť povytiahnutý účinok anti-kolaps je významný.

4, môžete použiť ako krmivo, lekárske prísady, kotle pracie prostriedky a stabilizátor kvality vody.

Humínových kyselín je zmes prírodné organické makromolekulové zlúčeniny. Bežne vyskytujú v prírode, podiel humínových kyselín v pôde je najväčší, pôdy humínových kyselín je fyzikálno-chemické rôznorodá zmes komplex s molekulovou hmotnosťou je polydisperse, zmes prírodných, humínových kyselín vysokou molekulovou hmotnosťou, žltej až po čiernu, Amorfný, koloidné, tučné a aromatické organické polyelectrolyte zloženie, nie je možné použiť jednotný chemický konštrukcie, ktoré.

1, celý proces zelených potravín, technológia systému kontroly kvality, celý dosiahla EÚ, USA, Japonsku a iných vyspelých krajinách, noriem kvality a bezpečnosti potravín, v medzinárodných noriem, ale ako vyrábať zelené a bezpečné potraviny , základných problém spočíva v tom, ako prekonať a zabrániť problém znečistenia pôdy z hľadiska hnojenie, musíme dodržiavať aby kombinácia organických a anorganických hnojív, humínových kyselín pou ívanie humínové kyseliny hnojivo je jedinou voľbou, humínových kyselín a hnojív môžu byť kombinované na dosiahnutie 1 + 1 > 2 integrovaný efekt.

2, početné štúdie ukázali, že humínových kyselín priateľ anorganické hnojivá dusíkaté hnojivo je pomalé uvoľňovanie agent a stabilizátor, humínových kyselín fosfáty hnojivá synergenta, potaš agenta ochrany, je stopový prvok regulačného orgánu a chelatačné agent, kyselina má významný synergický efekt na hnojivo, je svetovo hnojivo v Everest.

3, budúce smerovanie vývoja humínové kyseliny hnojív sú: inteligentný, profesionálne, kompozitné, dlhodobé, granulované a regionálne blázon tuku humínových kyselín.

Môžete vidieť, že rozvoj a uplatňovanie humínové kyseliny hnojív je široká vyhliadky. Len humínové kyseliny hnojív možno realizovať Ekologizácia poľnohospodárske hnojivá s cieľom propagovať a podporovať výrobu a vývoj ekologických poľnohospodárskych produktov.