Domov > správy > Obsah

Dobrý efekt humánnej kyseliny

Jul 12, 2017

Hnojivá s humánnymi kyselinami sú vhodné pre všetky druhy pôdy, humánnej kyseliny, ale za rôznych pôdnych podmienok, účinok výnosu je iný.

Výrobný test potvrdil:

① nedostatok organických látok v nerenavom a nízkom výnosovom poli, Humic Acid aplikácia humínových kyselín zvyšovanie výnosu hnojív; Hnojivá kyselina úrodná pôda vo vysoko výnosných hnojivách pri aplikácii hnojiva s huminovou kyselinou môže tiež zvýšiť produkciu, ale veľkosť relatívne chudobnej pliesnej pôdy

② chudobná štruktúra piesku, humínovej kyseliny soľnej pôdy, kyselina červená pôda pôdy huminové kyseliny hnojivo, účinok výnosu je obzvlášť evidentný.

③ Obsah živín v pôde mal veľký vplyv na výťažok hnojív humínových kyselín. Huminová kyselina Výsledky ukázali, že výťažok kyseliny huminovej amónnej bol vyšší ako výťažok humínovej kyseliny, humánnej kyseliny a vplyv huminovej kyseliny na pôdu bol nízky. Menej, dusíka a fosforu vážnej nerovnováhy v pôde, humánnej kyseline alebo na rýchlo pôsobiacej pevnej pôde silnejšie, účinok hnojiva je výraznejší.

④ vlhké kyseliny, hnojivo humínových kyselín môže absorbovať vodu, humánnej kyseliny zlepšiť priedušný stav, vznik plodín, vlasy koreň priaznivý; suché a suchej pôdy, huminovú kyselinu, hnojivo humínových kyselín môže absorbovať vodu, vodu kyseliny huminovej, udržiavať vlhkosť pôdy, znižovať odparovanie a zvyšovať odolnosť voči suchám. Humic Acid Je potrebné poznamenať, že hnojivo humínových kyselín je hi vodné hnojivo, suchá pôda s zavlažovaním, Humic Acid účinok bude lepší.

Po prvé, hnojivo s kyselinou huminovou je vybrané podľa spôsobu použitia. Ak sa používa ako Chong Shi, kvapkanie zavlažovanie alebo listové postrekovanie, odporúča sa použiť humát draselný, humát kyseliny amónne humát alebo fulvat draselný, fenvalerát amónny. Ak sa použije ako základná aplikácia hnojív, humánnej kyseliny sa odporúča vybrať amónny kyselinu humovú alebo dusičnan amónny humát a iné hnojivá, aplikácia by mala venovať pozornosť pochovávaniu v pôde, pretože kyselina huminová amónna kyselina huminová a hydrogenuhličitan amónny je produktom kombinácia, huminová kyselina ľahko prchavá, Shi alebo listový sprej. Okrem toho nepoužívajte sodík humát v pôde s vysokým pH (soľným roztokom).

Po druhé, humínová kyselina podľa rastlinných preferencií a rastových uzlín si vyberá hnojivo s kyselinou huminovou. Napríklad ovocné stromy kladú dôraz na hnojenie pri páde hnojív, potašových hnojív, hnojenie huminových kyselín na jarné hnojivo, klíčeniu humínových kyselín a diferenciáciu zamerania na fosforečnanové hnojivá a potašové hnojivo na obdobie rozšírenia ovocia je potrebné sústrediť sa na dusíkaté hnojivá, potaše, vápnik s kyselinou huminovou a mikrobojivá látka. Okrem toho, ale aj s preferenciami hnojenia plodín. Napríklad, ovocné stromy, kyselina humínová baklažánová zelenina, tabak, cukrová trstina atď. Humic Acid sú vysoko draselné plodiny, Humic Acid najlepšie použitie humátového hnojiva draslíka.

Nakoniec sa hnojivá s kyselinou huminovou vyberajú na základe kategórie plodín a nákladov. Humánne kyslé hnojivá podľa druhu a množstva živín rozdelené na hnojivá huminových kyselín, hnojivá huminových kyselín (zmiešané) hnojivá, hnojivá humínových kyselín, hnojivá kyselina humínová organická - anorganická hnojivá, hnojivá huminových kyselín hnojivá.

Pre rastlinné a ovocné stromy, Humic Acid si môžete vybrať huminové kyseliny organické hnojivo, huminové kyseliny organické - anorganické zložené hnojivo alebo huminové kyseliny stopové hnojivo hnojivo, tieto hnojivá, Humic kyselina použitie humínovej kyseliny, V organickej hmoty môže dosiahnuť 20% až 45%, huminová kyselina môže účinne zlepšiť chuť a farbu plodín. Ak sa používa ako rozprašovací alebo lístie sprej, humánna kyselina sa odporúča vybrať hnojivo rozpustné vo vode alebo kyseline fumarovej, hoci cena hnojiva je vyššia, humánna, ale rýchla, účinná, kyselina huminová, a preto sa používa vyššiu hodnotu ekonomických plodín. Napriek tomu, že sa humínová kyselina môže používať v celom období rastu plodín, ale z hospodárskych dôvodov po transplantácii plodín, pred kvitnutím, sa bobtna, otočí štyri kľúčové obdobie impulzu 1-2 krát, čas expanzie a farba Kombinovaná s účinkom sprej bude lepšie