Domov > správy > Obsah

Účinok hnojiva s humánnou kyselinou je významnejší

Oct 19, 2017

Hnojivá s humánnymi kyselinami sú vhodné pre všetky druhy pôdy, humánnej kyseliny, ale za rôznych pôdnych podmienok, účinok výnosu je iný. Výrobný test potvrdil:

① nedostatok organických látok v neupravenom a nízkoproduktívnom poli, Humic Acid aplikácia humínových kyselín zvýšenie výnosu hnojív; úrodnej pôdy vo vysoko výnosných hnojivách pri aplikácii hnojiva humínových kyselín, ale tiež zvýšiť výnos, ale rýchlosť je pomerne slabá pustá pôda.

② zlá štruktúra piesku, soľnej pôdy, kyseliny červenej pôdy pôdy huminové kyseliny hnojivo, účinok výnosu je obzvlášť zrejmé.

(3) Obsah živín v pôde mal veľký vplyv na výťažok hnojív humínových kyselín. Výsledky ukázali, že výťažok amónnej kyseliny huminovej bol vyšší ako výťažok humínovej kyseliny, humánnej kyseliny a účinok kyseliny humínovej a fosforu na pôdu bol nízky. Mierne, dusíka a fosforu je vážna nerovnováha v pôde alebo na pôde stabilnejšia na pôde, vplyv hnojiva je výraznejší.

④ vlhké kyseliny, hnojivo humínové kyseliny, hnojivo humínových kyselín môže absorbovať vodu, zlepšiť priedušnosť, vznik plodín, koreň vlasov priaznivý; suché a suchej pôdy, huminovú kyselinu, hnojivo Humic Acid hnojivo môže absorbovať vodu, vodu, udržiavať vlhkosť pôdy, znižovať odparovanie a zvyšovať odolnosť voči suchám. Je potrebné poznamenať, že hnojivo humínové kyseliny je hi vodné hnojivo, Humic Acid Humic Acid suché pôdy s zavlažovaním, účinok bude lepšie.

Po prvé, hnojivo s kyselinou huminovou je vybrané podľa spôsobu použitia. Ak sa používa ako Chong Shi, kvapkajúce zavlažovanie alebo postrek na listy, odporúča sa použiť humát draselný, amónny humát alebo fulvat draselný, fenvalerát amónny. Ak sa použije ako základná aplikácia hnojív, humánnej kyseliny sa odporúča zvoliť amónny kyselinu huňovú alebo dusičnan amónny humát a iné hnojivá, aplikácia by mala venovať pozornosť pochovávaniu v pôde, pretože kyselina huminová a amónny a hydrogenuhličitan amónny sú produktom kombinácia, ľahko prchavá, Shi alebo listový sprej. Okrem toho nepodávajte humát sodný v pôde s vysokým pH (soľným roztokom).

Po druhé, podľa rastlinných preferencií a rastových uzlov sa vyberajú hnojivá s huminovou kyselinou. Napríklad ovocné stromy sa dôraz kladie na hnojenie pri páde hnojív, hnojivo na báze humánnej katióny, jarné hnojenie sa zameriava na dusíkaté hnojivá, klíčenie a diferenciácia zamerania na fosforečnanové hnojivo a potašové hnojivo na obdobie rozširovania ovocia sa bude musieť sústrediť na dusíkaté hnojivá, potašové hnojivá, vápnikové hnojivá a mikro-hnojivá. Okrem toho, ale aj s preferenciami hnojenia plodín. Napríklad ovocné stromy, baklažánová zelenina, tabak, cukrová trstina atď. Sú vysoko draselné plodiny, najlepšie použitie hnojiva draselného humátu.

Nakoniec sa hnojivá s kyselinou huminovou vyberajú na základe kategórie plodín a nákladov. Huminová kyselina Hnojivo s kyselinou huminovou podľa typu a množstva živín sa rozdeľuje na hnojivo huminovej kyseliny, hnojivo huminovej kyseliny (zmiešané) hnojivo, humánne organické hnojivo, humánne organické anorganické hnojivo, hnojivá hnojivá hnojivá.

Pre rastlinné a ovocné stromy, Humic Acid si môžete vybrať huminovú kyselinu organické hnojivo, huminové kyseliny organické - anorganické zložené hnojivo alebo huminové kyseliny stopové prvky v hnojive, tieto hnojivá, použitie humínovej kyseliny, V organickej hmoty môže dosiahnuť 20% až 45%, môže účinne zlepšiť chuť a farbu plodín.