Domov > správy > Obsah

Ako sa pozerať na vývoj Trend a vyhliadky na organické hnojivo?

Sep 28, 2018


Hnojivo, ako dôležitú súčasť poľnohospodárskej výroby, nielen ovplyvňuje rozvoj poľnohospodárstva, ale tiež určuje výhody plynúce z rozvoja každodennom živote. V procese pomocou chemických hnojív, prináša pozoruhodné výhodu pre poľnohospodárstvo, ale tiež spôsobuje určité znečistenie životného prostredia.


Aké by mali byť budúci trend vývoja hnojiva? Je to stojí za zváženie jeho perspektíva rozvoja.


image.png


Vyriešiť problém produkcie obilnín a krmivá ľudia, Čína aktívne podporuje rozvoj hnojárenský priemysel. Prostredníctvom štúdia modernej výrobnej technológie a agrochemických systém služby zahraničných hnojivo podnikov, rad pokročilých štátnych, verejno-súkromné a súkromné hnojivo podniky majú povstali a podporoval rozvoj Číny hnojárenský priemysel. Avšak s modernizáciou súkromnej spotreby a rozvojom ponuky štrukturálnych reforiem v poľnohospodárstve, nové požiadavky neboli predložené obilia, ktorá už nie je len výstup, ale kvalitnejšiu. Rozvoj priemyslu hnojivo má vyhovieť aj nové príležitosti a výzvy.


V súčasnej dobe, Číny hnojivo priemysel vzor neustále rozširujeme, už jedného hnojív, dusíkaté hnojivo, potaš hnojivo, fosfátové hnojivo, hnojivo na báze mikroživín, zložené hnojivá, organické hnojivo a iné rôzne hnojivá sa zobrazia. Zmeny v poľnohospodárskej výroby nástrojov dali nové možnosti pre hnojivá.Vodou rozpustné hnojivo, Inventarizáciu hnojivo a iné hnojivo novej kategórie rast bodu. Eliminácia podnikov s dozadu technológie a vážneho znečistenia viedla výrobcovia transformovať a vyvinúť nové a účinné hnojivá ako sú zložené hnojivá, riadené uvoľňovanie hnojív, biologických hnojív, rozpustné hnojivo a inventarizáciu hnojivo.


Na druhej strane, zlepšenie environmentálne požiadavky ľudí, pre každodenný život, rastie dopyt po zeleniny a ovocia a bezpečnosť potravín sa stáva dôležitejšou. Tradičné hnojivo podniky prispôsobili nie rozvoj The Times. Nová generáciapomaly-release hnojivo, rozpustné hnojivo, inventarizáciu hnojivo, mikrobiálne zložené hnojivá, organické zlúčeniny hnojivo, humínové kyseliny hnojivo, atď zohrávajú dôležitú úlohu v budúcnosti rozvoj poľnohospodárstva.


www.agronaturetech.com

E-mail: info@agronaturetech.com