Domov > správy > Obsah

Ako pomáha fulvokyselin kyseliny rastliny

Oct 26, 2018


Fulvokyselin kyselinyje akousi vodou rozpustný film prášok materiálu. Je regulátor rastu rastlín, ktoré obsahujú rôzne živiny potrebné plodiny a bohaté organickej hmoty, čo môže priamo zvyšujú organickej hmoty v pôde. Objekty hlavnej aplikácie sú pšenica, kukurica, sladké zemiaky, proso, ryža, bavlna, arašidové, znásilnenia, tabaku, priadky, melón a ovocie, zeleninu, atď.

 

Štúdie o účinku kyseliny fulvokyselin na paradajka rast, výnos a fotosynteticky vlastnosti ukazuje, že vo fáze sadenice spray kyseliny fulvokyselin vo fáze sadenice výrazne zvyšuje čerstvé a suché hmotnosti sadenice, zvyšuje obsah sušiny a pomer koreň koruny, a root dĺžka a výška sadeníc paradajok sa zvyšuje. Sa zlepšila účinnosť použitie vody z jedného listu paradajok. Preto kvapalina fulvových kyseliny, cez postrekom, môžete znížiť list stomatal otvorenie miery konať ako suchu odpor. Môže tiež zlepšiť obsah chlorofylu a majú dobrý vplyv na koreňový systém. Je dôležité stimulovať a regulovať rast poľnohospodárskych plodín a zvýšiť plodín schopnosť odolať chladu, choroby a životného prostredia. Dlhodobej závlahy vylúčiť zhutnenie pôdy spôsobené použitie hnojív. Rýchlosť klíčenia sa dá zlepšiť namáčanie semien a root a pás môže podporiť koreňový rozvoj.


FulPlus (kyselina Fulvic prášok)

Spec:

    image


Kyselina fulvic kvapaliny

Spec:

image


                image


Je to, že rozvoj ekologického oplodniť fulvových kyseliny, ktoré vytvára kolobeh v priemysle a poľnohospodárstve, realizovať poli slamy pokuty oplodniť, vyhýba nevýhody možnosti slamky priamo alebo cez oblasti, choroby a hmyzu škodcov, skleníkových plynov emisií, atď, a poskytuje riešenia riešenia priemyselného reťazca výnosu plodín, hnojivo zvyšuje, Dvojlôžková chemickej redukcie, zlepšeniu pôdy a iné ekologické obehu poľnohospodárskych bezpečnosť.www.agronaturetech.com

e-mail: info@agronaturetech.com