Domov > správy > Obsah

Hlboké pochopenie ekologické hnoja

Sep 19, 2018

Carbon, ktoré rastliny potrebujú je absorbovať oxid uhličitý z atmosféry, poskytovať živiny prostredníctvom fotosyntézy, a aby hlavné chemické zložky tela (lignín, sacharidy, proteíny, atď), skôr než aby uhlíka prostredníctvom umelé hnojivá. Preto prvok uhlíka v organických látok nemožno nahradiť alebo doplniť uhlíka v atmosfére oxidu uhličitého (C). Takže humínových kyselín obsahuje uhlíka, ale nie "uhlíkové hnojivo."


Podľa predpisov Číny hnojivo registračné podanie humínových kyselín je jedným z technických ukazovateľov registráciu hnojiva, kým "carbon" nie je zahrnutá v technických ukazovateľov hnojivo. Pochopenie humínových kyselín pochádza z pôdy, humínových kyselín je materiál "jadra" úrodnosti pôdy. Však v užšom slova zmysle, humínových kyselín nie je živina, ale funkčné látka, ktorá kombinuje živín, zvyšuje efektivitu, stabilizuje živín, účinne konštruuje "pôdy hnojivo harmony" a komplexne koordinuje rastlín fyziologické aktivity.


Preto je potrebné rešpektovať vedy. Uhlík (C) potrebné pre normálny rast a vývoj rastlín pochádza hlavne z oxidu uhličitého v atmosfére, a malé množstvo uhlíka pochádza z vo vode rozpustný organický uhlík (vrátane humínové kyseliny uhlíka) poskytovaný pôdy.