Domov > správy > Obsah

Domov Kvety Bežne používané organické hnojivo

Aug 08, 2018


Organické hnojivo je veľmi dobré pre rast a rozvoj kvetov a stromov. Okrem toho, že sa rozkladá mikroorganizmami a uvoľňuje živiny, ktoré sú absorbované koreňmi, môže tiež zlepšiť štruktúru pôdy, zvýšiť vodné hospodárstvo a udržiavanie hnojív a priepustnosť pôdy. Existuje mnoho druhov organických hnojív, ktoré je možné rozdeliť na organické hnojivá na živočíšnu výrobu a organické hnojivá na rastliny.

image.png

Hlavné organické hnojivá sa zavádzajú takto:

Najskôr hnoj: hnoj domácich zvierat, zmiešaný s ostatnými krmivami alebo krmivom. Existuje veľa dusíka, ale aj niektoré fosfor a draslík.

Po druhé, kurčatá a kačacie hnoja: hlavným zdrojom fosfátových hnojív sú kuracie a ostatné hydinové hnojivá, vhodné pre všetky druhy kvetov, hlavne kvôli ovocinám.

Tretí rastlinný popol: suché pobočky buriny, ako je spálený popol obsahujúci draslík, je hlavným zdrojom potaše. Je to alkalické hnojivo.

Po štvrté, arašidové otruby alebo arašidové koláč: viac dusíka, ale tiež obsahuje fosfor a draslík. Čisté a hygienické ako výkaly zvierat.


Kostná múčka je jedným z hlavných zdrojov fosfátových hnojív.

Rodinné záhradníctvo, najmä v mestách, často robí niektorých záhradníkov pocit, že nemôžu získať organické hnojivo. V skutočnosti, ak je pozornosť často včas zber, môže produkovať organické hnojivo. Ak rastlinné listy, fazuľa, melónová kôra môže byť vložená do oltára, pridajte tesnenie krytu, po 2 ~ 3 mesiacoch ferment sa rozloží, byť veľmi dobré hnojivo. Zhoršené sójové bôby, arašidy a iné varené ryby, ryby, kosti atď. V nádrži dodávajúcu vodu po fermentácii a rozpadu sa tiež môžu stať efektívnym, nízkym obsahom organických hnojív s obsahom dusíka, fosforu a draslíka , Nezabudnite, že iba vtedy, keď je zrelý, môžete ho použiť.