Domov > správy > Obsah

Orchard pôdy organickej hmoty vylepšenie dráhy

Jul 18, 2018


Organickej hmoty v pôde sa vzťahuje na všetky druhy organické látky obsahujúce uhlík v pôde v rôznych formách. Zahŕňa rôzne produkty rôznych rozklad a syntézu fázach zvierat, rastlín a mikrobiálne rezíduá v pôde. Organickej hmoty v pôde obsahuje všetky živiny potrebné pre rast, s mineralizácie organickej hmoty, neustále prepustený pre rastliny a mikroorganizmy použitie v rovnaký čas vydania mikrobiálneho života činností požadovaných pre energetiku, rastlín a zlepšenie stability pôdne častice, prostredníctvom zmeny tepelné vlastnosti pôdy, vplyv pôdy katexový kapacity, a ďalšie funkcie a nakoniec ovplyvniť pôdy fyziky a chémie. Organickej hmoty v pôde je dôležitá index úrodnosti pôdy v sade. Organickej hmoty v pôde môže byť priamo na ovocie stromu rast poskytuje značné množstvo živín prvkov a fyziologické účinných látok, je úzko spätý s výnos ovocia, ovocných kvality, je vysoký výnos a stabilné výnos a kvalitu ovocného sadu základných podmienky produkcie ovocia. Preto je kľúčom k zvýšeniu úrodnosti pôdy Orchard zvýšiť obsah organickej hmoty v pôde.


image.png


Spôsoby, ako zlepšiť organickej hmoty v pôde:

Vedecké aplikácie organických hnojív, orchard prekrývania, orchard pestovanie, výsadbu ovocného sadu a prírodné tráva sú účinné opatrenia na zlepšenie organickej hmoty v pôde.

1) uplatňujú organické hnojivo

Zvyšovanie organické hnojivo v sadoch je dôležitým opatrením na zlepšenie organickej hmoty v pôde, hnojenie pôdy a zlepšiť kvalitu pôdy sadov. Aplikácia organických hnojív môže významne zvýšiť obsah organickej hmoty v pôde a zvýšenieorganickej hmotypriamo súvisí uplatňovanie sumu. Existuje mnoho druhov organické hnojivo zdrojov, najmä vrátane ľudského a živočíšneho hnoja, rastlinných zvyškov, rôzne druhy cake hnojivo, kompost, kompostovanie, hnoj, hnoj, marsh hnoj, zelené hnojenie a iných poľnohospodárskych hnojív a komodít organické hnojivá. S nárastom rok uplatňovania hnojív, organické pôdne organickej hmoty, celkový dusík, celkový fosfor a fosforu dostupného a prístupného draslíka obsah zvýšili, alkalických riešenie dusíka v pôde bol v relatívne stabilného štátu, a chemických hnojív pôdy alkalickej hydrolýzy n je klesajúci trend každý rok.

(2) ovocie stromu vrh

Je tiež dôležité opatrenie na zlepšenie organickej hmoty v pôde vrátiť ovocie orchard po určité zaobchádzanie. Ak ovocie stromu vrh pokrytie priamo pod stromom, ktoré prenášajú choroby a škodcovia zdroj môže poškodiť ovocného sadu, vrh môžu odoberať na kompostovanie, Vysokoteplotné haldy po sterilizácii, potom aplikuje na orchard.

3) orchard pokrytie

Orchard pokrývanie je použitie plodín slamy, burina v sadu, mŕtvych konárov a listov ovocných stromov ako krycie materiály. Buriny list a suchý koreň, ako je kosenie trávy po obci sú prevažne distribuované v 0 ~ 20 cm vrstva zeminy, degradácie, transformácie, pri tvorbe humusu, môžete urobiť zvýšil obsah organických látok pôdy.

4) orchard trávy

Orchard trávy výsadbou je ekonomické a efektívny spôsob, ako zlepšiť organickej hmoty v pôde orchard, narodený tráva korene a nezanecháva zvyšky veľa do ovocného sadu a degradácie, transformácie, zvýšená organickej hmoty v pôde. Umelé a prírodné trávy môže zvýšiť obsah organickej hmoty v pôde 2,4% ~ 57,5%. Výsledky tejto štúdie boli všeobecne uznané krmovín sadov, najmä strukoviny kŕmne, je účinným spôsobom na hnojenie pôdy. Strukoviny zelené hnojivo má Charakteristika rýchly rast, vysoký výnos, komplexné nutričné nízke surovej vlákniny, vysokú úžitkovú hodnotu, ľahko hnilobe, včasné hnojivo dodávky.

5) stanovenie ekologických sadov

Je tiež účinný spôsob, ako zlepšiť organickej hmoty v pôde na stanovenie ekologických sadov tráva rastie v ovocných sadoch a vhodné hydiny.


image.png


Orchard organickej hmoty v pôde je nízka v Číne, orbu, hnoja je nedostatočné, chýba zdroj organického hnojiva, pracovnej sily nedostatku a vedecké riadenie vedomia, posilniť ovocia pestovateľov zvýšiť ekologické orchard investície, nastavte zelené hnojivo zdroja, uvedomiť si orchard trávy, výsadba, prikladá veľký význam orchard trávnych druhov použitie, posilnenie výskumu zloženého systému, ovocie tráva je zlepšiť súčasný stav plodnosti degradácie orchard, zlepšiť kvalita ovocia, efektívny spôsob, ako podporovať trvalo udržateľné využívanie orchard zdravie.