Domov > správy > Obsah

Tri problémy by sa mali venovať pozornosť pri aplikácii organických hnojív na melón.

May 16, 2018

Keďže modernizácia poľnohospodárstva je vyššia a vyššia, organické výrobky sú čoraz viac populárne. Podpora vlády a dôležitosť spotrebiteľov spôsobujú, že poľnohospodárske organické hnojivá sa rýchlo rozvíjajú a zohrávajú dôležitú úlohu v poľnohospodárskej výrobe. Organické hnojivo je výsledkom použitia pestovateľskej alebo divokej zelenej hnojivej rastliny prostredníctvom úlohy mikroorganizmov v pôde za vhodných podmienok prvkov prostredníctvom mineralizácie a potom vrátených do pôdy absorbovaných plodinami.

Pre poľnohospodárov by malo byť vhodné hnojivo starostlivo vybrané v mnohých poľnohospodárskych hnojivách na pestovanie poľnohospodárskych plodín. Obsah a kvalita výrobkov by sa mali viac merať. Preto sa odporúča vybrať rastlinné organické hnojivo ako dobré, ľahko absorbovateľné plodinami a podporovať fotosyntézu zelených rastlín.

Výber organického hnojiva je kľúčom. Mnoho vodných melónov sa pestuje v kopcovitých oblastiach. Pôda je chudobná a chudobná a pôdna vrstva nie je dostatočne hlboká. Organické hnojivo síce existuje veľa výhod, ale nie je dostatočné na organické, ale stále musí tvoriť kompletnú sadu aplikácie anorganických zložených hnojív, hnojivo na báze síranu draselného, najmä kombinácia organických a anorganických hnojív, oneskorených kombinovaných organických hnojív , účinne podporovať vzostup melóna cukru, plne hrať komplexný účinok rôznych hnojív.

image.png

Aplikovať techniky. Po prvé, organické hnojivo sa musí používať 15 ~ 20 dní pred sadením vodného melónu, skorá aplikácia môže vidieť účinok skoro, účinok bude slabý; Druhá je aplikovať na vrstvu pôdy pod 20 cm, aby indukovala koreňový systém, aby sa viazal, malý, aby sa ľahko stratil; Po tretie, po aplikácii organických hnojív má pôda dobrý obsah vlhkosti a čím lepšie je obsah pôdnej vlhkosti, tým rýchlejšie sa uvoľňuje hnojivo. Štvrtým je zabrániť použitiu chemických hnojív obsahujúcich chlór, aby nedošlo k zníženiu obsahu cukru ovplyvňujúce kvalitu.