Domov > správy > Obsah

Cherry radšej organické hnojivá alebo zložené hnojivá?

May 30, 2018

image.png

Organické hnojivá obsahujú veľa biologických, živočíšnych a rastlinných zvyškov, odpadu, odpadového materiálu, ako je aplikácia hnoja nielen poskytovať komplexnú výživu pre plodiny a dlhej hnojivo účinok, môžu zvýšiť a aktualizovať pôdy organickej hmoty, podporovať mikrobiálne chov, zlepšenie fyzikálne a chemické vlastnosti a biologickú aktivitu pôdy.

Zložené hnojivá je anorganická, zvyčajne vysoké - obsahu chemických hnojív vyrobené synteticky fyzikálnych alebo chemických. Je veľmi dôležité, aby bilancie hnojenia, zlepšiť využívanie hnojív a podporovať vysoký výnos a stabilné výnosy plodín.

Pokiaľ ide o dvoch hnojív, náš návrh je použitie viac organických hnojív. Pretože obmedzujúce podmienkou zložené hnojivá je viac ako organické hnojivo. Jeho živín pomery sú vždy pevné a sú rôzne typy, sumy a proporcie živiny potrebné rôzne pôdy a plodín. Pred použitím pôdy merania treba pochopiť štruktúru a výživový stav pôdy v oblasti. Okrem toho by mali byť kombinované s jednotka hnojív na dosiahnutie lepších výsledkov. V skutočnosti tieto dve hnojivá môžu byť použité spoločne, zložených hnojív a organických hnojív môžu byť uplatnené súčasne zlepšiť miera hnojivo výživový a efektívnosti využitia. Aplikácia organických hnojív nielen zlepšuje pôdu a aktivuje prospešné mikroorganizmy v pôde, ale aj šetrí energiu a znižuje znečistenie životného prostredia. Uplatňovanie niektorých bioorganickej hnojív môžu nielen vyhnúť zložitý proces výroby tradičných organické hnojivá, ale pôdy tiež poskytovať veľké množstvo užitočných mikroorganizmov pre aktiváciu pôdnych živín a znížiť bariéry nepretržitého orezanie. Normálna dávka nebolí korene rastlín. Avšak, príliš veľa organických hnojív spáli korene. Organické hnojivá boli fermentované dlhú dobu a obsah anorganických solí v nich nebola nízka. Preto, ak sa uplatňuje viac hnojenie, koncentrácia iónov v koreňoch bude určite príliš vysoká a koreň pálenie dôjde. Ale neexistuje žiadne horiace rastliny.

1. účinok hnojiva organické hnojivo je stabilné a mierne a zmena pôdy rozpustnosť je pomerne pomalý, ktorý nebude viesť k smrti rastlín dehydratácia.

2. organické hnojivá sú spracovávané vysokej teplote a starnutia fermentácie, a použiť na pôde, na rozdiel od nespracovaných farma hnoj, sa dvíha žalúdok a fermentované a hniloba koreňov hnijúce rastliny.

image.png


Čo ak suma je príliš?

1 vetranie sa musí posilniť na zabránenie šírenia znečistenia ovzdušia. Amoniak vyrobené organické hnojivá v procese starnutia nebude byť prepustený, ktorá ľahko zničí zeleninu. Preto nastane jav fajčenie sadenice, číslo a čas vetrania sa zvýšia, aby plynný čpavok v prístrešku môžu byť prepustené z kôlne včas, aby sa zabránilo vzniku znečistenia ovzdušia.

2. zvýšenie raise koreň mulč hnojív s vodou držať mulč funkčné produkty, ako znížiť účinky nie hnilé organické hnojivo na príčinu, v rovnakom čase ako hnoj bio-bakteriálne hnojivo inhibuje koreň ochorenia infekcie.