Domov > správy > Obsah

Príbeh extrahovania morských rias

Jun 27, 2018

Extrakt z morských rias pozostáva z dusíka, fosforu a draslíka, organickej hmoty, extraktov z morských rias, rafinovanej humínovej kyseliny, aminokyselín , bielkovín, prospešných aktívnych baktérií a ďalších surovín. Zvlášť sa pridáva s koreňovými činidlami, stopovými prvkami atď. A vylepšuje ich vedecký vzorec. Vývoj morských rias prešiel v troch etapách: rozpadajúce sa morské riasy → popol z morských rias (prášok) → výťažky z morských rias. Preto sú prírodné hnojivá z morských rias najviac potrebné hnojivo pre rozvoj ekologického poľnohospodárstva.


Výťažok z morských rias môže fungovať v súlade s ekosystémom medzi rastlinami a pôdou. Obsahuje prírodné zlúčeniny. Napríklad alginát sodný je prírodný pôdny kondicionér, ktorý podporuje tvorbu pôdnych agregátov, zlepšuje priestor pórov v pôde a koordinuje tuhé látky v pôde.

Podiely kvapaliny a plynu obnovia prirodzenú bilanciu gúm, ktorá sa stratila v dôsledku nadmerného zaťaženia pôdy a chemického znečistenia, zvýšila biologickú aktivitu pôdy, zvýšila uvoľňovanie dostupných živín a uľahčila rast koreňov a zlepšila odolnosť plodín.


Nepretržité používanie extraktu z morských rias môže zlepšiť pôdu, podporiť hlboké zakoreňovanie plodín, posilniť imunity, zničiť škodlivé baktérie, vajcia, znížiť množstvo pesticídov a znížiť poškodenie fytotoxicity a hnojiva. Dlhodobé používanie môže uvoľniť pôdu, pestovať plodiny odolné voči vysokej teplote, suchu, zvýšiť teplotu, zabrániť zmrazeniu a odolávať ťažkej hmotnosti, aby plodiny mohli plne absorbovať živiny dusíka, fosforu a draslíka v pôde, zlepšiť fotosyntézu plodín, zlepšiť metabolizmus a urobiť živiny. Rýchlosť využitia dosahuje najvyššiu hodnotu a vplyv zvyšujúcej sa produkcie je veľmi významný.


Tradičné chemické hnojivá majú jediný účinok na hnojivo a vážne znečistenie a dlhodobé používanie spôsobí zničenie pôdy. Hnojivo z morských rias je prírodný extrakt z morských rias, ktorý je neškodný pre ľudí a hospodárske zvieratá a nemá žiadne znečistenie životného prostredia. Je uvedená ako špeciálne hnojivo pre biopotraviny v cudzích krajinách. Výťažky z morských rias a sériové produkty sú veľmi vhodné na výrobu zelených potravín a biopotravín v Číne. Funkcie výťažkov z morských rias a sériových produktov dopĺňajú nedostatok tradičných organických hnojív v Číne a pomalšie využitie hnojív. Jeho uplatňovanie pomôže čínskym poľnohospodárskym produktom vstúpiť na medzinárodný trh. Podľa štatistík existuje viac ako 100 druhov veľkých hospodárskych morských rias v Číne, medzi ktorými nie je nedostatok vysoko účinných druhov a bohatých zdrojov. Vyhliadky na vývoj a aplikáciu hnojív z morských rias sú široké.

image.png