Domov > správy > Obsah

Problémy, ktoré by ste mali venovať pozornosť počas zberu hrozna

Jun 13, 2018

Je to rozhodujúci čas, kedy hrozno rastú a stávajú sa farebnejšie a sladšie. To je ďalší čas, keď ľudia používajú tuk. Aby sa znížila zbytočná strata spôsobená nevhodným používaním hnojív, treba si všimnúť niekoľko chýb hnojenia.

image.png

1. draslík dusíka a fosforu počas kritického obdobia

Dusík je "životným prvkom" v procese pestovania hrozna, mnoho ľudí si myslí, že viac dusíka v plodoch bobule expanduje do dospelého štádia, na plnenie "ovocie rozširuje požadované živiny, ale príliš veľa dusíka v objeme problém aplikácie vegetácie s ovocím pre živiny a oneskorením na trhu.

Fosfor v hrozne rastú orgány majú funkciu koreňa, v zrelom období sme si mysleli, hroznový koreň je veľmi pomalý a nemusí poskytovať p, potom už venovať pozornosť doplnku fosforu, ale zanedbávať hrozno v zrelom období potrebujú viac fotosyntetický produkt syntézy a transformácie transportu cukru, to všetko potrebuje dostatok fosforu na poskytnutie energie, ak nemá dostatok fosforu, ovplyvní ovocie expanduje a zmení farbu.

Draslík môže podporovať premenu cukru a transport, bol široko definovaný ako "pridanie cukru sfarbenie" prvky, je to pravda, ale z rôznych dôvodov, pre ľudia tvorený myslenie-draslík je vyššia, tým lepšie, ale ja neviem veľa znižuje príjem horčíka, draslík, zasa vedie k vytvoreniu produktu fotosyntézy je zablokovaný, bude mať vplyv na zrelú kvalitu hrozna.

2. Účinky indexov ovocia

Farbenie: antokyanín je hlavným faktorom sfarbenia ovocia. Nedostatok fosforu povedie k nedostatočnej energii potrebnej na prepravu a cukr vytvorený fotosyntetickými výrobkami sa bude hromadiť vo veľkom počte listov a nemôže byť prepravovaný na ovocie na podporu tvorby antokyanov, čo ovplyvní sfarbenie ovocia.

Chuť: ovocie je kyslé, potom cukor, potom farba a nakoniec chuť. Táto fáza striktne zakazuje všetky príčiny, aby listový hrot listu rozkvitol používanie hnojiva, inak spôsobí plytvanie živinami, je ťažké vytvoriť pôvodnú chuť odrody.

Komplexné vyššie, odporúčame zvoliť v hroznom cukre rastúce obdobie farbenia vysoký nízky obsah dusíka fosfor draslíka vo vode rozpustné hnojivo pre kvapkanie zavlažovanie alebo tupé, spolupracovať s listovým postrekom vápnika, horčíka a bóru prvok, z uhlu hnojenia riadenie môže zaistiť sfarbenie hroznového cukru.

Stojí za zmienku, že uhlík je dôležitým prvkom pri tvorbe fotosyntetických výrobkov a jeho využitie pri farbení hrozna prispieva k zlepšeniu hroznovej komodity. To je jeden z dôvodov, prečo sa hnojivá s huminovými kyselinami v posledných dvoch rokoch široko používajú v hroznom.