Domov > správy > Obsah

Úloha chelatačných činidiel v hnojivách

Aug 17, 2017

Za normálnych okolitých podmienok sa ťažké kovy v pôde adsorbujú na pevnom povrchu pôdy a zostávajú v vrstve na obrábanie pôdy v dôsledku agregácie ťažkých kovov v pôde. Preto aplikácia chelatačných činidiel ťažkých kovov do pôdy môže zlepšiť aktivitu a biologickú dostupnosť ťažkých kovov v pôde, čo ľahko prúdi a je absorbované.

Úlohou chelatačných činidiel v hnojivách je chrániť kovové katióny v stopových prvkoch zo silných negatívnych iónov zachytených v pôde, aby sa vytvorili nekompatibilné soli, ktoré sú fixované. Najlepším chelátotvorným činidlom by malo byť lepšie pH pôdy, aby sa prispôsobilo výrobku, nie rýchla degradácia produktu nie je záporná, len aby bola spojená s technickou podporou. Jednoduchá chelatácia, jednotlivci nepodporujú. Výhodou IDHA je ochrana iónov stopových prvkov, nevýhodou je zvýšenie molekulárneho objemu. Samozrejme, rozdiel nie je len tu, rovnako ako non-IDHA, molekulárny objem je malý na absorpciu, ale stabilita je tiež ťažké zaručiť, ľahko sa používa pri výkone alebo poruche. Takže pri výrobe konkrétnych výrobkov musí existovať špecifická podporná technológia. Nespravodlivá technológia je v skutočnosti zložitejšia. SOTOUS technický personál pri zavádzaní svojich výrobkov, sa odkazuje na technológiu uvoľnenia listov, čo je ich non-podvádzať produkty, kde výhody. Práve pridávam technológiu IDHA, aby som to popierala. Pôvodné produkty stopových prvkov nie sú chelátové, ale jednoducho to nie je neporušené a nie podvádzanie, v tomto kontexte vznikla technológia IDHA z pohľadu aplikácie pôdy ďalšie výhody.

Listový sprej a pôda v tele IDHA nie sú rovnaké, IDHA sa nepoužíva v sprejovom povrchu, ale v absorpčnej účinnosti obmedzenej, pomocou tej istej technológie možno vyriešiť. Ale ak neexistuje žiadna zodpovedajúca technológia výrobkov IDHA, žuvanie v používaní listov, efektívnosť bude určite ovplyvnená v Európe, IDHA chelatačná technológia bola do značnej miery nahradená EDTA. Nielen v oblasti poľnohospodárskych plodín. Bayer na globálnych farmaceutických a priemyselných trhoch na podporu IDHA chelatovania stopových prvkov, širšej aplikácie. IDHA z technickej úrovne, aplikácia na listy a aplikácia pôdy nie sú žiadnym problémom, ADOB Adam Kate hovorí IDHA, ktorý sa používa hlavne v lístie, hlavným významom je, že listový sprej účinok rýchlejšie a účinnejšie. HBED je špeciálne vyvinutý pre aplikáciu extrémne nadrozmerných pôd s pH vyšším ako 10, odporúčaná aplikácia pôdy, riešenie problému vysoko alkalických pôdnych podmienok nemôže absorbovať stopu problému na severozápade čínskeho trhu Sichuan ...

HBED je vyvinutý pre extrémne alkalické pôdy. V severozápadnej pôde sa aplikácia chelátových prvkov EDTA neabsorbuje.

111.jpg