Domov > správy > Obsah

EDTA Chelates efektívna podpora

May 18, 2017

EDTA chelatačný prostriedok bol uvedený na trh už niekoľko rokov, keďže liečba koreňových kanálikov s dobrými účinnými pomocnými látkami, neviem, že jeho kamaráti nepoužívali na vlastné použitie a pochopenie tohto produktu, EDTA cheláty, ktoré sa robili pod ukončením.

EDTA je chelatačné činidlo pre koreňový kanál, EDTA chelátuje chemické zloženie kyseliny etyléndiamíntetraoctovej, čo nám učebné knihy nám dali vedomosti.

Teraz existujú dva takéto výrobky na trhu, EDTA Chelates, z ktorých jeden je francúzsky modrý produkt, EDETAT, s 14% EDTA, ktorý pomáha rozšíriť EDTA Chelates úzky koreňový kanál, 14ml \ fľaša.

Aplikácia chelatačného činidla EDTA

1. Vhodný na prípravu materiálov na zubné opracovanie a na prípravu koreňových kanálikov na zubné nástroje

2. Môže zmäkčiť koreňový kanál

3. Vhodný na kalcifikovanú stenózu koreňového kanálika, atreziový koreňový kanál

4. Môže odstrániť kalcifikáciu koreňového kanála a stupnicu

5. S mazaním chráňte zariadenie a zuby

EDTA chelatačný prostriedok účinku

1. Odstránenie ionizovaných látok chemickou reakciou, EDTA Cheláty účinné odstránenie chlórnanu sodného nemôže odstrániť váhu

2. Mazanie je jednoduchšie naplniť proces

3. Dobrá antibakteriálna aktivita

4. Po čistení vytvorte čistú stenu koreňového kanála

EDTA cheláty EDTA chelátové činidlo predstavuje väzobnú silu chelatačného činidla a kovového iónu a chelatačná hodnota predstavuje množstvo chelatačného činidla, ktoré chelátuje kovové ióny.

Niektorí ľudia v súčasnej receptúre sa stretnú s prídavkom chelátotvorného činidla, alebo sa objaví fenomén šupinatosti, bude sa obávať žuvania EDTA Cheláty sila nestačí a kovové ióny sa nedajú účinne skombinovať, skutočné množstvo chelatačného činidla nie je miesto, čo vedie k zmenšeniu fenoménu The