Domov > správy > Obsah

Aminokyseliny majú akýkoľvek účinok na rastliny

Jan 03, 2018

Aminokyseliny sú najzákladnejšie látky, ktoré tvoria biologické bielkoviny a súvisia so životnými aktivitami. Sú základnými jednotkami, ktoré tvoria proteínové molekuly v živých organizmoch a sú úzko spojené s biologickými životnými aktivitami. Má zvláštnu fyziologickú funkciu v protilátke, ktorá je jednou z najdôležitejších živín v organizme.


Vzhľadom na povahu aminokyselín má jedinečný propagačný účinok na rast rastlín, najmä fotosyntézu, najmä glycín, ktorý môže zvýšiť obsah chlorofylu v rastlinách, zvýšiť enzýmovú aktivitu, podporiť infiltráciu oxidu uhličitého, zvýšiť intenzitu fotosyntézy , Zvýšiť Vc a obsah cukru má dôležitú úlohu.


Rastlinné postrekovanie alebo aplikácia tekutých hnojív výživy aminokyselín môže zvýšiť množstvo živín rastlín potrebných na zhoršenie akumulácie sušiny a od koreňov alebo listov rastlín na iné časti rýchlosti a množstva operácie, upraviť veľký počet prvkov, stopové prvky a každý Podiel živín a rovnováhu štátu, ktoré zohrávajú úlohu pri regulácii normálneho rastu rastlín.


Aminokyseliny môžu tiež pôsobiť ako komplexotvorné činidlá. N, P, K a ďalších veľkých prvkov, Zn, Fe, Cu, Mn, B, Mo a ďalších stopových prvkov potrebných látok v tele. Plodiny často trpia nedostatkom príznakov určitých prvkov v dôsledku nedostatku účinnej frakcie, ktorá môže byť absorbovaná plodinou a aminokyselinami, ktoré chelátujú s menej rozpustnými prvkami na ochranu prvkov požadovaných pre plodinu a produkujú dobrú rozpustnosť, ľahko vstrebáva chelatom, čo vedie k absorpcii rastlín.


Aminokyseliny môžu podporiť rast koreňov, silné sadenice, zdravé rastliny, zlepšiť fotosyntetickú funkciu listov a odolnosť voči plodinám. Odolnosť proti škodcom a chorobám, rôzne plodiny majú výrazný nárast výnosovE-mail: info@agronaturetech.com