Domov > správy > Obsah

Aminokyselina Funkcia

Jul 25, 2017

Aminokyseliny a účinnosť aminokyselín bohatých na život v potravinách odporúčané aminokyseliny sú živinami tela, je zloženie ľudského mozgu dôležité látky, obsah aminokyselín v mozgu, Aminokyselina určuje ľudskú inteligenciu a pamäť, Aminokyselina, takže denné doplnenie aminokyselín Je veľmi potrebné, najmä v bielom tele s mozgom, ale aj neoddeliteľné od aminokyselín, Aminokyselina hovorí o funkcii aminokyselín, pozeráme sa na to, aké potraviny obsahujú aminokyseliny, ktoré potrebujeme.

Aminokyseliny sú dôležité látky v mozgu, obsah aminokyselín je až 90% alebo viac. Moderný biologický výskum zistil, že ľudia sú inteligentní, múdrosť a ich obrovský mozog neoddeliteľný. Aminokyselina Ľudia vo vývoji procesu, zvládli schopnosť získať proteín (aminokyseliny), tak dobre vyvinutý, vysoko IQ, a postupne dominovať vo svete.

Experimenty ukazujú, že množstvo aminokyselín v mozgu, určuje úroveň ľudskej inteligencie a pamäte, mozog, zlepšenie pamäti kľúča je doplniť výživu aminokyselín. Aminokyseliny Okrem toho majú aminokyseliny nasledujúce účinky a účinky.

Tryptofán môže zmierniť stres, vyhnúť sa depresii, úzkosti a inému stavu, stabilné emócie aminokyselín, aby udržali silnú energiu.

Aminokyseliny sú základným materiálom ľudského imunitného systému, počet a kvalita aminokyselín a imunitný systém úzko súvisí so silou, tryptofánom, fenylalanínom, aminokyselinovým lyzínom atď., Sú nevyhnutné pre výrobu surovín, Z aminokyselín je zlepšenie imunitného systému organizmu.

Účinnosť: fenylalanín na zníženie hladov, aminokyselín zvyšuje sexuálnu túžbu, zvyšuje pamäť, zvyšuje citlivosť myslenia, inšpiruje ducha eliminácie depresie a iných účinkov.

Vhodný dav: vhodný na sexuálnu dysfunkciu, stratu pamäti, popôrodnú depresiu, menopauzálny syndróm aminokyselín, sezónne ochorenia, depresiu a iné ochorenia. Pacienti s aminokyselinami často pridávajú ochorenie.

Potravinové zdroje: Potraviny bohaté na fenylalanín zahŕňajú celozrnný chlieb, koláče aminokyselín, ryžové rezance, rezance, sójové a sójové produkty, biele syry, mlieko, mandle, arašidy, tekvica a sezamové semená.

Účinnosť: Izoleucín je nevyhnutný pre tvorbu ľudského hemoglobínu, reguluje hladinu cukru v krvi (hlavne na zlepšenie hladiny cukru v krvi), zlepšuje energetickú hladinu, zlepšuje energiu tela, Aminokyseliny opravujú poškodené svalové tkanivá, adjuvantnú liečbu zlyhania pečene, podporujú sekrécia rastového hormónu.

Vhodný dav: vhodný na liečenie hypoglykémie, ochorenie pečene aminokyselín, trauma, sekrécia rastového hormónu a iné ochorenia, ako aj pacienti po chirurgickom zákroku.

Potravinové zdroje: potraviny bohaté na izoleucín obsahujú najmä živočíšnu pečeň, vajíčka aminokyselín, kačice, sójové bôby, čierne fazuľa, kukuricu, čiernu ryžu, hnedú ryžu, mandle, arašidy, pšenicu, ryby a rôzne mliečne výrobky.