Domov > správy > Obsah

Aminokyselina zostáva normálna

Oct 27, 2017

Aká je aminokyselina? Aminokyseliny sa používajú hlavne v medicíne na prípravu infúznych zmesí aminokyselín, ktoré sa tiež používajú ako terapeutické činidlá a na syntézu peptidových liečiv. Aminokyselina V súčasnej dobe existuje niekoľko stoviek druhov aminokyselín, ktoré sa používajú ako liečivá, vrátane 20 druhov aminokyselín, ktoré tvoria proteín a 100 druhov aminokyselín, ktoré tvoria neproteín.

Aminokyseliny sa používajú na reguláciu cukru v krvi, aminokyseliny na diabetes, diétu, prevenciu a liečbu akútnej hepatitídy spôsobenej abnormálnou funkciou pečene, ktoré sa používajú na doplnenie fyzickej slabosti a rôznych chorôb spôsobených stratou proteínov. Ale stále veľa ľudí sa obáva, že aminokyseliny majú vedľajšie účinky, aminokyseliny nasledujúce podrobnosti o vedľajších účinkoch aminokyselín.

Aminokyselinové vedľajšie účinky: spôsobujú obezitu, aminokyseliny aminokyselín pre nedostatok bielkovín a oslabujúce pacientov, zlyhanie pečene a obličiek, svalová slabosť, ak je normálna a výživa je už veľmi hojná, telesné bielkoviny alebo aminokyseliny prevyšujú príliš veľa spôsobiť obezitu

Aminokyselinové vedľajšie účinky z dvoch: príčina fyzického nepohodlie, pre zažívacie schopnosti normálnych zdravých malých detí nie sú vhodné na konzumáciu, je tretia droga, Aminokyseliny po jedení nevyhnutelne rôzne nepríjemné.

Aminokyselinové vedľajšie účinky troch: diéty s vysokým obsahom bielkovín spôsobia zvýšenú incidenciu diabetickej nefropatie. Aminokyseliny sú vysoko bielkovinové diéty, nadmerná konzumácia aminokyselín môže viesť k cukrovke.

Aminokyseliny majú rôzne metabolické účinky u dojčiat a dospelých. Použitie bežnej infúzie aminokyselín, dojčiat a malých detí na aktivitu fenylalanínhydroxylázy je nízka, Aminokyselina ľahko produkuje vysokú fenylalaninémiu. A nedostatok tyrozínu;

Preto by dojčatá a malé deti používajúce infúziu aminokyselín mali znížiť množstvo fenylalanínu, metionínu, glycínu, zvýšiť množstvo cysteínu, tyrozínu, histidínu, aby sa udržalo normálne plazmatické aminokyselinové spektrum. Tento produkt sa prispôsobuje charakteristike metabolizmu dojčiat, znižuje množstvo fenylalanínu, metionínu, glycínu, zvyšuje množstvo cysteínu, tyrozínu, histidínu, aminokyseliny, aby uspokojil výživové potreby detí.

Aminokyseliny sú základné jednotky bielkovín, vrátane kože, nechtov, vlasov sú zložené z bielkovín a vlasy tvoria 90% zloženia kolagénu. Aminokyseliny používané vo vlasoch a koži, nielen vyššie uvedené povedal pridať výživu, pridať vodu, ale tiež môže zlepšiť imunitnú funkciu pokožky, Aminokyseliny posilnenie detoxikácie lymfatického systému, zvýšenie citlivosti citlivej kože má dobrý účinok , Aminokyseliny a môžu udržiavať vlasy A kožné kolagénové vlákna a elastické vlákna normálneho rastu Aminokyseliny na udržanie jemnej a pružnej pokožky na udržanie elasticity vlasov.