Domov > správy > Obsah

Údržba a opravy aminokyselín

Aug 10, 2017

Úloha aminokyselín pri raste rastlín je tri: 1 doplňujúce zdroje organických dusíkatých živín a 2 chelatačné činidlá kovových iónov. Aminokyseliny majú funkciu komplexných (chelátových) kovových iónov, ľahko sa pripravujú potrebné médium a stopové prvky (vápnik, horčík, železo, mangán, zinok, meď, aminokyselina molybdén, bór, selén atď. na rastlinu, zlepšiť využitie rôznych živín rastlinou; 3 enzýmom katalyzovaný prípravok. Aminokyselina je promótor a katalyzátor pre syntézu enzýmov v rastlinách, aminokyseliny, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu v metabolizme rastlín. Avšak aminokyseliny sa ľahko asimilujú a rozkladajú baktérie v pôde, preto sa neodporúča používať ako základný hnoj v pôde aminokyseliny, ale aby sa vyrábali listové hnojivá, ktoré sa postriekajú na listoch, aby rastliny absorbovali aminokyseliny a iné prvky priamo cez lístie.

Aminokyseliny Čistiace produkty Najdôležitejšou zložkou je acyl aminokyselina soľ, aminokyselina, ktorá je acyl aminokyselinová povrchovo aktívna látka, jej názov šablóna je: xx acyl y-alanín Z

Predná xx je olejová strana, zvyčajne vavrínový, kokosový, príležitostne vidieť dlaň

Stredný y je názov aminokyseliny, ktorý je zvyčajne údolie (kyselina amoniaká), gan (kyselina amoniaká), občas vidieť propionovú (kyselinu amoniaku), sval (kyselina amoniaká)

Výsledný z je hydrofilný sodík, draslík alebo trietanolamín (skrátene na TEA)

Vyššie uvedené štrukturálne moduly môžu byť namontované podľa vlastného uváženia, ako je glutamát sodný kokosového dražého, draselná soľ aminokyseliny laurovej kyseliny, palmitový propionátový čaj.

Niektoré aminokyselinové čistiace prostriedky pridávajú malé množstvo soli acyl aminokyselín v porovnaní so zložením tabuľky, nie je to hlavná povrchovo aktívna látka, ale rozptyľujúca sa aminokyselina známa ako "čistiaci povrch aminokyselín". Napríklad prevažne malá aminokyselinová čistiaca emulzia, rozdelená na:

Voda, tvrdé alkoholy, glycerol, propylénglykol, laurylétersulfát sodný, kyselina palmitová, laurylalkohol, kyselina muškátová, hydroxid draselný, amid kokosového oleja propylbetaín, aminokyselina amid kokosového oleja DEA, etylénglykolstearát, PEG- ester, stearát glycerínu, ester kyseliny stearovej PEG-100, draselný kokosový glutamát, draselná soľ kyseliny laurovej, hydroxypropylcelulóza, extrakt z listov aminokyselín aloe vera, hydroxyfenylmetylester, hydroxypropyl ester, EDTA dva sodné estery

Hoci pridávanie kyslého glutamátu draselného a laurického kreatínu draslíka, ale umiestnenie štruktúry štruktúry hlavného tela alebo sles (ester kyseliny sírovej) + SOAP Base (karboxylát), Aminokyselina tak nie je dobré aminokyseliny čistiaci povrch.

Základné aminokyseliny sú nevyhnutné pre rast, udržiavanie a udržiavanie aminokyselín v tele. Ak chýba, existujú nasledovné príznaky:

1. Nedostatok energie a energie.

2, fenomén predčasného starnutia.

3 je výkonnosť hojenia rán nízka.

4. Retardácia vývoja dieťaťa.

Ak v strave často chýbajú esenciálne aminokyseliny, môže to mať vplyv na zdravie. Hraje dôležitú úlohu pri raste dieťaťa. Histidín je nevyhnutný pre rast a vývoj detí, aminokyseliny arginín, cystín, tyrozín a taurín sú nevyhnutné pre predčasne narodené deti.