Domov > správy > Obsah

Aminokyseliny Ako pridať

Oct 18, 2017

Aminokyseliny sú dôležitou súčasťou mozgu s až 90% aminokyselín. Moderné biologické štúdie zistili, že ľudia sú inteligentní a inteligentní, s veľkým mozgom. V procese vývoja ľudia zvládli schopnosť získať proteíny (aminokyseliny), takže ich mozgy sú rozvinuté a ich inteligencia je extrémne vysoká a postupne dominujú svetu.

Experimenty ukázali, že množstvo aminokyselín v mozgu určuje inteligenciu a pamäť človeka a kľúčom k zlepšeniu mozgu a pamäti je doplnenie výživy aminokyselín. Okrem toho majú aminokyseliny nasledujúce funkcie a účinky

1. Odstráňte únavu, udržiavajte energiu a zlepšujte pod-zdravie

Tryptofán môže zmierniť stres, vyhnúť sa depresii, úzkosti atď. A stabilizovať náladu a energiu.

2. Zlepšite kvalitu spánku

Tryptofán podporuje spánok a má povesť prirodzenej prášky na spanie.

3. Zlepšite imunitu

Aminokyseliny sú základným materiálom, kvalita imunitného systému tela a množstvo aminokyselín, ktoré sú úzko spojené s silou imunitného systému, tryptofánom, fenylalanínom, lyzínom atď., Sú potrebné na tvorbu protilátok zo surovín, na posilnenie ľudskej imunity.

4. Podporujte pooperačné zotavenie

Rozvetvené aminokyseliny (leucín izoleucín a valín) môžu urýchliť zotavenie pacientov.

Zrýchlený rast kostí

Kosti sú zložené z kostnej matrice a kostného minerálu: kostná matrica sa skladá hlavne z aminokyselín, ktoré určujú tvar, veľkosť a pružnosť kosti. Kostná minerálna látka sa skladá hlavne z vápnika, ktorý určuje hustotu a tuhosť kostí. Takže aminokyseliny a vápnik sú hlavnými stavebnými materiálmi, ktoré tvoria kosti.

Detské telo je vo fáze rýchleho rastu a vývoja a dopyt po vápniku je veľmi vysoký. Len málo ľudí vie, že deti vo fáze vývoja nemôžu robiť bez aminokyselín. Aminokyseliny sú "nosiče" rôznych minerálov a stopových prvkov v tele. Po doplnení vápnika, železa, zinku, selénu a ďalších minerálov a stopových prvkov potrebuje telo aminokyseliny a bielkoviny, aby ich presunuli okolo tela. Bez aminokyselín tieto stopové prvky a minerály nemôžu byť účinne dodávané do orgánov ľudského tela, čo môže viesť k nedostatku minerálov a stopových prvkov v tele.

Môžu aminokyseliny zvyšovať imunitu

Vývoj v ranom detstve kvôli imunitnému systému organizmu ešte nie je dokonalý, schopnosť syntézy protilátky ľudského tela je nízka, čo vedie k rezistencii na bakteriálnu a vírusovú inváziu fagocytov, ako je bielych krviniek, energia je horšia, množstvo je menšie, takže je to jednoduché na infekcie rôznych chorôb. Aminokyseliny môžu urýchliť syntézu ľudského imunoglobulínu, zásadne zlepšiť imunitný systém, aby sa zabránilo prechladnutiu, horúčke, kašľu a iným ochoreniam.

Ako doplniť aminokyseliny

1. Rybie vaječný koláč

Výživa: menej ako 1 rok stará schopnosť žuvanie dieťaťa nie je ani veľmi dobrá, chlieb z múky z mäkkých rýb obsahuje dieťa potrebné na rast a vývoj vysoko kvalitných bielkovín, tukov, vápnika, fosforu, železa, zinku a rôznych vitamíny a živiny, ako je vitamín A, vitamín B1, dieťa bude veľkou pomocou pre silné telo.

Výrobné metódy:

(1) nakrájajte cibuľu na kusy; Ryby nakrájajte a nakrájajte v miske.

(2) vtlačte vajcia do misy a pridajte rybej pasty a cibuľu.

(3) vložte maslo do panvice a roztaviť ho do malého guľatého koláča, opečte ho v panvici a smažte paradajkovou omáčkou.

2. Huba a kurací congee

Analýza výživy: kuracie mäso je jemné, chutné, s vysokým obsahom bielkovín; Ryža môže poskytnúť bohaté vitamíny B; Celer je bohatý na vodu a vlákninu. Táto miska je bohatá na bielkoviny a je pomerne ľahko stráviteľná a vstrebáva, je to výborná strava pre deti.

Výrobné metódy:

Umyte bielu ryžu, kuracie prsia, jarnú cibuľu, zeler, huby namočte do mäkkého, kuracieho prsníka, huby shiitake, nakrájanú zeleninu, nakrájané náhradné.

(2) pridajte olejovú panvicu, pridajte škorpión, kuracie prsia a hubu a potom pridajte trochu sójovej omáčky na vyprážanie chuti.

(3) pridajte bielu ryžu na panvu.

(4) pridajte asi 1000 ml vody do hrnca a potom vložíte hrášok a zeler do hrnca, keď dôkladne varíme.

(5) pridajte soľ, glutamát monosodný, biely korenie.