Domov > správy > Obsah

Aminokyselina urýchli rast kostí

Oct 26, 2017

Aminokyseliny sú dôležité látky v mozgu, obsah aminokyselín je až 90% alebo viac. Moderný biologický výskum zistil, že ľudia sú inteligentní, múdrosť a jeho obrovský mozog neoddeliteľný. Ľudia vo vývoji procesu zvládli schopnosť získať proteíny (aminokyseliny), tak dobre rozvinuté, vysoko IQ a postupne dominovali svetu.

Experimenty ukazujú, že množstvo aminokyselín v mozgu, určuje úroveň ľudskej inteligencie a pamäte, mozog, zlepšenie pamäti kľúča je doplniť výživu aminokyselín. Okrem toho majú aminokyseliny nasledujúce účinky a účinky:

1, odstrániť únavu, udržať energický, zlepšiť zdravotný stav

Tryptofán môže zmierniť stres, vyhnúť sa depresii, úzkosti a inému stavu, stabilným emóciám, udržať silnú energiu.

2, na zlepšenie kvality spánku

Tryptofán má vplyv na podporu spánku, "prírodných spacích piluliek" vo svete.

3, na zlepšenie imunity

Aminokyseliny sú základným materiálom ľudského imunitného systému, počet a kvalita aminokyselín a funkcia imunitného systému úzko súvisí so silným, tryptofánom, fenylalanínom, lyzínom sú nevyhnutné suroviny na produkciu protilátok, pridať komplexnú rovnováhu aminokyselinami, je zlepšiť imunitný systém organizmu.

4 na podporu chorôb, pooperačné zotavenie

Rozvetvené aminokyseliny (leucín izoleucín a valín) môžu urýchliť návratnosť pacienta.

Môžu aminokyseliny zlepšiť imunitu?

Deti, pretože imunitný systém tela ešte nevyvinul, je syntéza protilátok v ľudskom tele nízka, čo vedie k rezistencii voči cudzím baktériám a vírusovej invázii na fagocyty (ako sú bielych krviniek) menej životaschopné, menej, takže je ľahké na infekciu rôznych chorôb. Aminokyseliny môžu urýchliť syntézu ľudského imunoglobulínu, od základného zvyšovania imunity, aby sa zabránilo prechladnutiu, horúčke, kašľu a iným ochoreniam.

Urýchlite rast kostí

Kosti pozostávajú z kostnej matrice a minerálnej kosti: kostná matrica pozostávajúca hlavne z aminokyselín, určuje tvar kosti, veľkosť a pružnosť; kostný minerál pozostávajúci hlavne z vápnika, určuje hustotu a tvrdosť kostí. Aminokyseliny a vápnik sú hlavnými "stavebnými materiálmi", ktoré tvoria kosti.

Detské telo je vo fáze rýchleho rastu a vývoja, dopyt po vápniku je veľmi veľký. Avšak málo ľudí vie, že deti vo vývojovom štádiu vápnika nemôžu byť oddelené od aminokyselín. Aminokyseliny sú "nosiče" rôznych minerálov a stopových prvkov v tele. Ľudské telo v doplnku vápnika, železa, zinku, selénu a ďalších minerálov a stopových prvkov, potrebu aminokyselín a bielkovín na ich prepravu v celom tele. Ako nedostatok aminokyselín, tieto stopové prvky a minerály nemožno účinne poslať do rôznych orgánov ľudského tela, stále povedie k nedostatku minerálov a stopových prvkov v tele.